top of page

Dharmaistanbul kişisel Gelişim ve Farkındalık- Eğitim Merkezi size, işe alım ve personel uygulamalarında bilimsel, güvenilir ve komple bir hizmet sunar. İşe doğru kişiyi bulmanıza yardımcı olur ve mutlu çalışanlar kazandırır.

İk&
Mutlu Çalışanlar Klubu
Feng Shui Eğitimleri&
Ev-Ofis Uygulamaları

Feng Shui nedir? Nasıl hayatımıza uygulanır, bireysel ve kurumsal detaylı analiz ve uygulamalari için bize ulaşın.

 Hayatınızı yönetirken en güçlü ensturmanınız İletişim becerinizdir, Gerçekten sağlıklı iletişim kuruyormusunuz? Hayatınız kıymetli ve paha biçilemez, değişim hemen şimdi...

 

Kurumsal İletişim eğitiminin amacı; çalışanların ve yöneticilerin birbirlerini daha yakından tanımasını ve doğru anlamasını sağlamak ayrıca kendi aralarında daha bilinçli ve doğru iletişim kurmalarına katkıda bulunarak, iletişimdeki olası çatışmaları önlemek, dolayısıyla kurum içi verimi arttırmaktır. 

Sağlıklı İletişim&
Kurumsal İletişim
Aile Olmak&
Çift Olmak&
Sevgili Olmak

Aşık olmak, sevgili olmak, ilişkinizi sağlıklı yürütmek, evlenmek, evliliğinizi sağlıklı yönetmek, çoğalmak, Ebebeyn olmak ve dahası, zorlandığınız her konu için uygulamalı eğitimlerimizi deneyin.

Hizmetlerimiz

güncel haberler
Evimin huzurunu, neşemi size borçluyum

08.03.2014 Jasmine Kontlican

​​

Almanya'dan yeni taşındım ve tesadüfen seminerine katıldığım Ayşegül hanım ile evimi Feng Shui ye göre dekore ettik. Evimin enerjisi ve huzuru benim için çok önemli idi. Şimdi evden çıkmak hiç istemiyorum, yaşam enerjimizde oldukça yükseldi, herkese tavsiye ederim.Tüm hayata bakış açımı değiştiren Ayşegül hanıma teşekkürler.

Panik ataktan kurtuldum, teşekkürler

 02.10. 20213  Dilek Kurtsoy

​​

Uzun yıllardır sıkıntısıyla yaşadığım Panik Atak rahatsızlığımdan sayenizde kurtuldum, hemde uzun sürmeyen seanslarım ile artık daha mutlu bir hayatım var. Kalpten teşekkür ederim.

Sayenizde değişen kariyer hayatım ve ben

11.05.2015​ Murat Kerem Candan

 

Mutsuz geçen her iş günüm ulaşamadığım hedeflerim, hiç bir şeye yetmeyen zaman ve param.Şimdi düşünüyorumda hic dönmek istemediğim zamanları Ayşegül Hanımın koçluğu sayesinde

tamamen değiştirdim.Şimdi Mutlu ve huzurlu bir hayatım var. Hedeflerimi doğru planlıyor ve yönetiyorum. Teşekkürler harika insan... 

 

Bizden
& Sizden

Dünyada görmek istediğiniz

değişikliği önce siz kendi

üzerinizde uygulayıp

gerçekleştirmelisiniz.

GANDHİ.

"

"

bottom of page